Przed zakupem należy dokładnie sprawdzić prezent dla dziecka

Urodziny i Nowy Rok – Święta dzieciństwa. Co dać dziecku, nie tylko po to, aby mu się podobać, ale także by czerpać korzyści? Oczywiście zabawka.

Dobra zabawka jest największą radością dla każdego dziecka, ale rodzice powinni mieć własne przemyślenia na ten temat. Wybór obiektu, w którym dziecko będzie się bawić, jest konieczny nie z punktu widzenia piękna i atrakcyjności wizualnej, ale zależy od jakości i grupy wiekowej dziecka.

Każdy wiek ma swoje kaprysy, więc przeczytaj zalecenia nauczycieli i psychologów. Jednak nie powinniśmy zapominać o jakości, zwłaszcza jeśli zabawka jest kupowana przez małe dziecko.
Skład i powlekanie produktów dla dzieci

Dobry prezent to bezpieczny prezent. Kupując zabawki, nie zapomnij o wymaganiu od sprzedawców świadectw jakości, zobacz etykietowanie towarów przed zakupem. Tutaj możesz przeczytać informacje o kraju produkcji i GOST. Kupuj towary tylko w wyspecjalizowanych sklepach lub w zaufanych sklepach internetowych, na przykład w tym http: //igrushchechny-ray.rf.

Co wstrząsa powłoką, powinno być gładkie, bez pęknięć i zadrapań, gładkie – bez szorstkich krawędzi. W przypadku dzieci, nie należy kupować małych zabawek, jeśli chcesz spróbować projektanta lub żołnierza do smaku, okruchy mogą zaszkodzić twojemu zdrowiu. Kupując, przestrzegaj ograniczeń wiekowych, zaleceń dotyczących użytkowania i pielęgnacji, są one zazwyczaj przepisywane na opakowaniu produktu.
Smak i kolor

Przed zakupem należy dokładnie sprawdzić prezent dla dziecka. Rób wszystko – wąchaj towary, sprawdzaj ze wszystkich stron, a nawet możesz je skosztować. Po zakupie wysokiej jakości zabawek, nie znajdziesz w nich wyczuwalnych zapachów, zewnętrznych skaz i trującego smaku.

Jak wiadomo, psychikę dziecka kształtuje rodzinna atmosfera i odcienie kolorów. Jasne, kolorowe grzechotki, kubki, piramidy są odpowiednie dla dzieci w wieku do trzech lat, a czerń negatywnie wpłynie na kondycję dziecka w każdym wieku.
Dźwięk zabawek

Nadmiernie głośne, ostre efekty dźwiękowe urządzeń syren, rozmawiających lalek, zwierząt i postaci z bajek mogą zepsuć słuch dziecka. Zwróć uwagę na płynność melodii i wyrazistość słów w modelach mówienia i śpiewu.

Ceny zabawek, mówią same za siebie, dobre produkty są zawsze droższe, więc kupując maszynę, kostki lub lalkę po niskiej cenie, pomyśl o ich jakości. Nie ryzykuj, nie oszczędzaj na zdrowiu swojego potomstwa, pozwól dziecku zawsze pozostać w dobrym nastroju!